Miłego czwartku

Miłego czwartku

6.11.2015 Katowice Giszowiec-I Urodziny Szlag Listy.
http://www.youtube.com/watch?v=1Gp5y16Ftdg
Na zdjęciu;Kolejną atrakcją I Urodzin Szlag Listy był występ Kasi Piowczyk.Zanim jednak wystąpiła na ręce prowadzącego Sebastiana Mierzwy wręczyła słonika na szczęście.Miejmy więc nadzieję,że będzie on tylko przynosił Sebastianowi szczęście.
Co u mnie ? Jak spędziłem środę ? Rano pobudka,śniadanie i zasiadłem przed komputerem i m.i.n wgrałem nowy wpis na garnek oraz przygotowałem materiały do Top Listy Adama.Po południu jak w każdą środę podsumowałem Top Listę Adama.Jak zwykle nie próżnowaliście cały tydzień i dzielnie oddawaliście codziennie głosy na swoich ulubieńców.Co tym razem podziało się w Top10 ? Przede wszystkim zmiana na m.1 .Do Top10 dostały się również aż trzy utwory z nowości i propozycji do Top Listy Adama a co za tym idzie trzy inne utwory wypadły z Top10 m.i.n utwór,który bardzo długo był na liście.Po podsumowaniu zaktualizowałem stronę internetową i profile oraz wgrałem kolejną archiwalną audycję Top Listy Adama.Wieczór spędziłem na wysłuchaniu Radia Silesia,przeglądzie prasy,obejrzałem kilka programów telewizyjnych oraz zweryfikowałem film z Dożynek w Koszęcinie.W Tym samym czasie tata kontynuował prace remontowe oraz rozpoczął montaż filmu z Strzebińskiego Oktobra.
Jakie plany na czwartek ? Rano pobudka,śniadanie i zasiądę przed komputerem i m.i.n wgram nowy wpis na garnek,ułożę kilka filmów do montażu,zaktualizuję mojego fan page,wgram na you tube film z Koncertu z okazji 20 lecia Radia Piekary w Radzionkowie,ułożę ankiety i zaktualizuję kronikę na stronie Top Listy Adama.Jeżeli mi się uda to będę również kontynuował prace nad zakładką Propozycje do Top Listy Adama.Wieczór spędzę na wysłuchaniu Radia Silesia,przeglądzie prasy i obejrzeniu kilku programów telewizyjnych.W Tym samym czasie tata będzie kontynuował prace remontowe oraz montaż filmu ze Strzebinia.
Ostatnio jeden z kucharzy stwierdził,że młodzi są kebabowo-pizzowi i coś w tym jest.Osobiście nie przepadam za kebabami za to pizzą nie pogardzę ale coś naprawdę w tym jest bo gdziekolwiek się gdzieś idzie czy spotyka to się słyszy,że może pójdziemy na kebab.Różnie bywa.Gusta są różne jeden lubi to a inny jeszcze co innego.Najważniejsze jest to by nie było przesytu bo jeżeli będziemy jeść codziennie kebaba to nam się znudzi i wspominany kebab nam się obrzydnie.Musimy więc próbować i jeść inne rzeczy by nam się nie znudziło.Raz na jakiś czas możemy zjeść tego kebaba ale nie bez przesady,żeby jedliśmy to dziennie.Jedzenie wg mnie powinno być urozmaicone i zmieniane.
Tak aby jedzenie było przyjemnością a nie pojawiało się pytanie; co znowu to ??????

dodane na fotoforum:

mondia

mondia 2016-12-15

Słonik z trąbą do góry przynosi szczęście...
miłego dnia :))

gabula

gabula 2016-12-15

Pozdrawiam wieczorem , spokojnej nocki życzę :)
Pozdrawiam serdecznie...

vezel

vezel 2016-12-15

Pozdrawiam,spokojnej nocy :)

awangar

awangar 2016-12-16

Miłego wieczoru Adamie....ładne foto...i słonik na szczęście..:))

marek45

marek45 2016-12-16

Oby ten słonik szczęście przyniósł :)
Witam i pozdrawiam Cię serdecznie i miłego wieczoru Ci życzę !

alemark

alemark 2016-12-17

ladny gest na szczescie :)

rycho2

rycho2 2016-12-18

tylko dobrze się nim opiekuj

dodaj komentarz

kolejne >