Miłego czwartku.

Miłego czwartku.

29.05.2016 Lubliniec-VI Rodzinny Festyn U Oblat.
http://www.youtube.com/watch?v=JiyJISgT9Os
Na zdjęciu; Podczas śpiewanej pieśni na początku inscenizacji Gorące serce o św. Eugeniuszu de Mazenod na scenie można było zaobserwować postacie występujące podczas przedstawienia.Pojawił się nawet wcześniej wspominany już papież oraz inni bohaterowie.
Co u mnie ? Jak spędziłem środę ? Rano pobudka,śniadanie,zaktualizowałem profile i stronę Top Listy Adama,przygotowałem materiały do Top Listy Adama a po południu podsumowałem Top Listę Adama.Co nowego w Top10 ? Pierwsza piątka bez zmian.Na miejscu 6 również bez zmian.W Dalszej części Top10 natomiast nie zabrakło zmian.Kilka utworów awansowało a jeden utwór niestety spadł.Warto dodać również,że z Top10 nieoczekiwanie wypadła jedna piosenka,która była na liście od dosyć niedawna.Szczerze mówiąc nie sądziłem,że to właśnie ten utwór odpadnie.Obstawiałem zupełnie inny ale wszystko zależy od waszych głosów bo to wy decydujecie kto się znajdzie na,którym miejscu.Tym samym w Top10 pojawiła się jedna z propozycji z ubiegłego tygodnia.Niestety nowość z ubiegłego tygodnia nie dostała się do Top10.
W Najnowszym notowaniu tradycyjnie pojawi się nowość i 4 propozycje o zróżnicowanej tematyce.
Wieczorem przejrzałem prasę i obejrzałem kilka programów telewizyjnych.W Międzyczasie tata kontynuował montaż filmu z Byciny,
Jakie plany na czwartek ? Rano pobudka,śniadanie,zaktualizuje profile,prawdopodobnie wgram nowy film na you tube,odpiszę na wiadomości i o ile czas pozwoli nadgonię zaległości.Po południu wybieram się natomiast do fryzjera.
Wieczorem przejrzę prasę i obejrzę kilka programów telewizyjnych.W Międzyczasie tata zajmie się montażem filmu z Byciny.
Przy okazji przypominam,że możecie zgłosić swoją ulubioną piosenkę do Top Listy Adama.Wystarczy wysłać jedynie e-maila,wiadomość prywatną lub w komentarzu wpisać Propozycja do Top Listy Adama nazwę utworu i wykonawcy oraz link do teledysku na you tube danej piosenki.
Być może to wasza propozycja pojawi się w najbliższym czasie jako nowość do Top Listy Adama.
Ostatnio padło pytanie dlaczego publikuję zdjęcia z 2016 r. a nie z 2018 r.Uczestniczę w wielu wydarzeniach i tym samym nie nadążył bym z dodawaniem zdjęć na bieżąco.Staram się wam po kolei opisywać dane wydarzenia.Poza tym czasami jest dobrze mieć materiał w zapasie.
Wszystkie moje wojaże możecie śledzić na zdjęciach na moim fan page na facebooku do,którego polubienia zachęcam;
http://www.facebook.com/Adam24lc-1590113444542621/

dodane na fotoforum:

iwatoja

iwatoja 2018-03-22

Pozdrawiam i miłego dnia życzę:)))

sta26

sta26 2018-03-22

Witam i miłego dnia życzę:)

sarka45

sarka45 2018-03-22

Radosnego dnia

stasia9

stasia9 2018-03-22

Wiosennego słoneczka zyczę....

alola11

alola11 2018-03-22

Pogody,słoneczka, radości życzę...pozdrawiam ciepło...

halinag

halinag 2018-03-22

Pozdrawiam serdecznie i dziękuje za wszystkie komentarze...życzę miłego popołudnia:))

piotrbe

piotrbe 2018-03-22

Nawet dziewczęta się tak przebrały ;-) Pozdrawiam

ewusia

ewusia 2018-03-23

Występ dopracowany i widać zaangażowanie
występujących osób. Pozdrawiam.

dodaj komentarz

kolejne >