CZY U WAS TEŻ TAKA POGODA?

CZY U WAS TEŻ TAKA POGODA?

NIE PRZECIW KOŚCIOŁOWI, ALE Z SOLIDARNOŚCI KOBIECEJ, ALE ZA WOLNOŚCIĄ WYBORU!
ROZUM I WOLNA WOLA, TO PRZYWILEJE DANE OD BOGA.
CZŁOWIEK MOŻE PRZECIEŻ WYBRAĆ DOBRO, MOŻE WYBRAĆ TĘ TRUDNIEJSZĄ DECYZJĘ, WYBRAĆ POŚWIĘCENIE. ALE TO NIE MOŻE BYĆ WYMUSZONE ZAKAZAMI, TO MUSI BYĆ WŁASNA DECYZJA SUMIENIA!

dodane na fotoforum:

satsuma

satsuma 2020-10-29

Pogoda u mnie podobna ale narazie jestem w domu to mi nie przeszkadza.
Pozdrawiam.

pimpoli

pimpoli 2020-10-29

Widzę symbol.
A pogoda....różna.

alland

alland 2020-10-29

Parasol ochroni przed deszczem, słońcem, ale nie przed złą decyzją

basiah

basiah 2020-10-29

Zgadzam sie z Toba Olu :) To, co aktualnie dzieje się w naszym kraju szczerze mnie przeraża. Ciężko mi uwierzyć, że w XXI wieku kobiety w cywilizowanym kraju muszą walczyć o swoje prawa, o wolność wybory, o szacunek. Mimo to cieszę się, że potrafimy się zjednoczyć i walczyć o swoje. ⚡️⚡️⚡️

jokam

jokam 2020-10-29

BRAWO BABKI...!!
BRAWO MŁODZI...!!
W WAS CAŁA NADZIEJA...!!

femme1

femme1 2020-10-30

Też jestem za wolnością wyboru dla kobiet
..tylko przerażają mnie
wulgaryzmy młodych ludzi
... również niedostosowanie się do
sytuacji epidemiologicznej ..

myztbg

myztbg 2020-10-30

Gdyby prawo nie miało wpływu na kształtowanie sumienia, na nasze decyzje i wybory, to Pan Bóg nie zostawiłby nam Dekalogu.

zizik1

zizik1 2020-10-30

U mnie pogoda dobra , a co do kobiet , to zawsze będę je wspierał w słusznej sprawie. Nie można tolerować czegoś takiego , że jakiś nieszczęśliwy mały człowieczek , który ma w życiu tylko kota , decydował o losie kobiety.....

myztbg

myztbg 2020-10-30

Każdy człowiek ma wolną wolę, co oznacza, że wybiera dobro lub zło, prawdę lub kłamstwo, życie lub śmierć. Zadaniem prawa jest chronić dobro, prawdę, życie przed tymi, którzy wybierają antywartości. W innym przypadku, należałoby zalegalizować: zabójstwa, kradzieże, gwałty, … (ks. Janusz Chyła)

vezel

vezel 2020-10-30

Miłego weekendu,ciepło pozdrawiam...jak oglądam w necie,mam mieszane uczucia :)

asiao

asiao 2020-10-30

mytzbgt - nie ma wolnej woli tam gdzie jest odgórny nakaz lub zakaz.
Nie porównuj do "chronienia życia", bo akurat w wypadku tego nieszczęsnego przepisu chodzi o płody nie do życia. Dzieci upośledzone, ale zdolne żyć i rozwijać się, oczywiście powinny być i żyć, wszyscy się do tego zgadzamy.

Wydaje mi się, że jednak w tej chwili nie chodzi już tylko o aborcję, ludzie mają dość tego stylu rządzenia na formule że rząd ma zawsze rację i podejmuje arbitralnie decyzje nad naszymi głowami, na zasadzie "tak bo tak", nikogo nie słuchając. Ludzie chcą być słyszani, i chcą współdecydować o tym co ich dotyczy.

tebojan

tebojan 2020-10-30

Myztbg myli pojęcia i powtarza za księdzem...

myztbg

myztbg 2020-10-31

asiao - Tak, w tej chwili nie chodzi o orzeczenie TK. Sztab Strajku Kobiet żąda między innymi aborcji na życzenie. Orzeczenie TK było jedynie pretekstem do zmobilizowania sił rewolucyjnych, które traktują młodzież i kobiety jako 'narzędzie' w swej wojnie ("To jest Wojna!)
tebojan - Nie powtarzam tylko dosłownie zacytowałem księdza Janusza Chyłę. A konkretnie to jakie pojęcia mylę i dlaczego tak uważasz? (uzasadnij)

asiao

asiao 2020-10-31

mytz... - przykro mi, ale się mylisz, to jest spontan. Ludzie mają dość tego, że się o nich decyduje z góry bez pytania. Nie rozumiesz tego co się dzieje, albo nie chcesz zrozumieć. Ja na to nie poradzę, to zależy od Ciebie. Wsłuchaj się w to co ludzie mówią i krzyczą.

amarea

amarea 2020-11-03

I u mnie przydatny to gadżet :D

maryiv

maryiv 2020-11-04

U mnie od dwoch dni przecudnie,slonecznie...ale chlodno,craz chlodniej.Coz,jesien .....

dodaj komentarz

kolejne >