po prostu tragedia..

po prostu tragedia..

sobota wieczor...jestem chora...bol po prostu zwala mnie z nog...goraczka..nie mam sily na nic..tylko dowlec sie do lozka..i co? i telefon od mojej ACO (animal control officer)- jestes moze w Walden? (nie - jestem na drugim koncu swiata!!) "dzwoni do mnie kobieta, histerycznie placze, na jej posesji jest kot, kreci sie w kolko, wpadl do wody, ona szuka ratunku dla niego..mozesz go zlapac?"...tak naprawde..nie nie moge nic...bo umieram...pojechalam...zabralam to cos..wpakowalam do kenela...i poszlam umrzec...w poniedzialek oboje bylismy w troche lepszym stanie - on nawet cos zjadl..ja moglam sie poruszac bez potykania o wlasne nogi - zabralam do weta - nic nie znalazl...na szczecie - prawdopodobnie byl to chwilowy uraz - ktos go kopnal, walnal basebollowym kijem..kto wie..teraz jest w miare normalny - nie kreci se w kolko..je...pozwala sie glaskac...idzie do adopcji..

slawek9

slawek9 2020-02-17

mam parę historii o zwierzętach w moim życiu, ale nie chcę się rozpisywać. zwierzęta zrobiły mi w życiu mniej szkód niż ludzie.

a Ty weź się za swoje zdrowie, bo jak na proszkach.
będziesz jeździła to wiesz jak to się może skończyć.

kiedyś opiekowałem się moją mamą, w jej ostatnich latach. Ale sam miałem problemy ze zdrowiem. Lekarz powiedział: zajmij się sobą, bo jak ciebie zabraknie to kto się będzie opiekował mamą?

wracaj do zdrowia!!!

orioli

orioli 2020-02-17

Przeraża ta ilość ludzkiego okrucieństwa.
Ciebie podziwiam od dawna.

prince8

prince8 2020-02-17

Co za LOS dany od Człowieka ... "łapka" niech sie zmieni Twoje życie KOTKU >>>;)))***<<<

atuna

atuna 2020-02-17

Paradoksalnie czasami ogrom obowiązków trzyma przy życiu :)
Bożenko dbaj o siebie, bez Ciebie koci świat sobie nie poradzi.

atiseti

atiseti 2020-02-17

Bożenko wracaj do zdrowia , następny kot dostał życie w prezencie na Dzień Kota !

zosia1

zosia1 2020-02-17

Biedny kocurek!!!Życzę ci dobrego domku!!!
Ale bardziej jestem zaniepokojona Tobą Bożenko!!!! Jak Ci pomóc??? Pomagasz kotom, zacznij pomagać sobie!!!
Smutny ten Twój wpis...

betaww

betaww 2020-02-18

Bożenko. Ten kot mógł mieć atak padaczki. lekarz bez EEG nic nie stwierdzi. Patrz na niego ciepło . Daj Bóg aby to nie była padaczka. Ciebie mocno sciskam życze zdrowia i cierpliwosci. Przesylam bużiaki B

slawek9

slawek9 2020-02-18

Pamiętaj jedno: Ty jesteś najważniejsza!!! być może po dwóch atakach serca i innych problemach moje odczucia stwardniały, ale takie jest życie. żyję na granicy ubóstwa, według norm, nie mam oszczędności, tylko długi, więc moja emerytura wygląda słabo. nie mogę oddać resztek mojego życia kochanym kocurom...

krycha2

krycha2 2020-02-22

Bestialstwo ludzi czasem przeraża..Ty nie możesz tak bez reszty oddać się
zwierzakom nie zwracając na siebie...Będziesz chora i kto zwierzaczkom pomoże?. Uważaj na siebie bo jesteś najważniejsza..Kotek ma się dobrze i to chwała Tobie..

hasedi

hasedi 2020-03-13

❤❤❤❤❤❤❤❤❤

dodaj komentarz

kolejne >