Z OKAZJI IMIENIN ALLANDA - #3200

Z OKAZJI IMIENIN ALLANDA - #3200

Tym razem Poczta Polska zawiodła :(
Nadejście 2019-11-29 05:05 Terminal Przeładunkowy

Zatem, przyjmij tutaj życzenia ...

Andrzeju życzę dużo zdrowia i czego pragniesz, by się spełniło..., bo w życiu tak bywa, że w przeszłość przenoszą nas wspomnienia, a w przyszłość - marzenia...

http://www.youtube.com/watch?v=WYj_T8VG96o

Andrzej nie lubi samotności – to dusza towarzystwa, gdziekolwiek się znajdzie. Lubi otaczać się ludźmi, chociaż jego główną motywacją, jest chęć przewodzenia grupie. To typowy mężczyzna – dumny, o silnym charakterze, pewny siebie i niezależny. Do tego ma bogate życie wewnętrzne, płodny umysł i ciekawą powierzchowność. W jego towarzystwie nie można się nudzić, nawet jeśli to on definiuje zasady gry. Potrafi w końcu idealnie ocenić ludzi i dobrać sobie odpowiednią paczkę przyjaciół. Czasem można obawiać się jego nadpobudliwości i narwanej natury, ale należy pamiętać, iż w rzeczywistości jest człowiekiem o dobrym sercu, który chętnie udzieli pomocy i wesprze radą.

Andrew (ang.), Andrej, André (fr.), Andrés (hiszp.), Andreas, Andres, Anders (niem.), Andriej (ros.), Andra, Andrej, Andrija (połud.-słow), Andrij (ukr.), Andrea, Andreo, Drea (wł.), Andreias (gr.), András, Endre (węg.)

źródło: ksiegaimion.com

dodane na fotoforum:

alland

alland 2019-12-01

A dziękuję bardzo :)

marek45

marek45 2019-12-01

Dołączam się do życzeń i wszystkiego dobrego życzę :) Pozdrawiam serdecznie :)

(komentarze wyłączone)