Najpiękniejsza w rodzinie ;)

Najpiękniejsza w rodzinie ;)

Jeszcze chwila i roczek minie od kiedy tu nie zaglądałam. Czas się kurczy, zajęcia rozrastają , zmiany, zmiany ech... Jedna z takich zmian od pięciu miesięcy śmiga nam po domu. Mała czarna Baba Jaga. Śmiga i czaruje. Znikające gumki do włosów, pojawiające się podwójne kabelki co to dotychczas były pojedyncze. Nosa wsadzić musi dosłownie wszędzie nawet do pralki. Tak się zastanawiałyśmy z Oriolką ile czasu wytrwa choinka ale o dziwo ubrana do góry nogami przetrwała bez uszczerbku. A co? Nie wiecie jak się ubiera choinkę do góry nogami? Prosta sprawa wieszamy wszystko co duże i kolorowe na górę, malutkie trochę na dole i po krzyku. Wygląda jakby stanęła na głowie ale co tam jest pachnie i to najważniejsze :) I tak jak bombki przeszły bez ech to z prezentami już z tak łatwo nie było. Szatański błysk w oku na widok pudełeczek i kolorowych torebek zwiastował niezły ubaw. Najpierw w pakunku z impetem lądował nos, potem nieśmiało dołączało łapsko, a na koniec była podejmowana próba zapakowania tam całego odwłoka. No trudno prezenty musiały odczekać swoje w szafie :) Znalazł się nawet jeden opatrzony napisem " Dla najpiękniejszej w rodzinie" jak rany koguta pomyślałam. Całkiem ta moja rodzinka zwariowała jaka ja najpiękniejsza. No ale cóż skoro tak uważają to ja tam ich z błędu wyprowadzać nie będę. Śmiało chwyciłam za pakuneczek i zaglądam do środka. Hmm puszeczka, saszetka z wołowinką czy czymś takim w sosie no nie powiem trochę mi zajęło zanim mój umysł ogarnął temat :) Najpiękniejsza w rodzinie hmm, choć tu czarna babo Jago to dla ciebie ;) Spoko44 nie myślcie sobie kochani, że skoro jej tak posłodziliście to smaczki poszły jak woda. Księżniczkę trzeba było prosić, żeby łaskawie raczyła skierować swoje zainteresowanie na michę. Niewdzięcznica ;)

atiseti

atiseti 8 dni temu

Ślicznotka, tak się zastanawiałam gdzie ją widziałam a teraz wszystko jasne - Oriolka ją pokazała w swojej galerii :)
Na kota rozrabiaka najlepiej działa drugi kot , naprawdę spokój się w domu robi :)

bourget

bourget 8 dni temu

haha...od razu ja rozpoznalam z FB ..i u Oriolki ..a piekna jak niewiemco...no trudno, Ty bedziesz nr2 ...

mpmp13

mpmp13 7 dni temu

To taka kociczka jakie podobają mi się najbardziej.Kotek baby Jagi .

orioli

orioli 7 dni temu

To chodząca prowokacja. Najpierw spacerowy krok i szelmowski błysk w oku kuszą do fotografowania, potem okazuje się, że nie takie kocię powolne (a raczej szybkie jak błyskawica). W rezultacie czas spędzałam na kolanach, próbując zrobić przyzwoite zdjęcie i przekonując się co chwilę, że to niemożliwe. Jaga penetrowała wszystkie ciemne kątki, jakby ich nie miała we własnym domu ;-)

bourget

bourget 7 dni temu

kot MUSI sprawdzisz wszystko...w kazdym domu...

enigma

enigma 7 dni temu

To prawda, sprawdza wszystko i wszędzie gdzie tylko się znajdzie. Na szczęście nie boi się podróżowania i nowych miejsc :)

mariol7

mariol7 6 dni temu

Hehe, ubawiłam się setnie, czytając. Kocisko zaiste cudne. :-)

spoko44

spoko44 5 dni temu

Ale to Pięknota,no tak plebejskiej saszetki niekoniecznie ruszy,niech je jedzą dachowce, a takie Królowe Nocy, to tylko super frykasy z Harrodsa, pozdrawiamy

dodaj komentarz

kolejne >