foto-dziewczyny 70 - Dyskusje

« Dyskusje

mam propozycję...

bacha mam propozycję...

żeby nie było takiego wrażenia, że wrzucamy tu zdjęcia o tematyce przypadkowej,
to nieśmiało proponuję:
żeby każda z Was wrzucała nie jedno, tylko równocześnie kilka, lub kilkanaście fotek,
tematycznie ze sobą związanych!
np. fotki z jednej wycieczki...
ze zwiedzania jakiegoś obiektu...
z jakiejś imrezy lub zdarzenia w swoim mieście...
lub serię np. kwiatów mających coś ze sobą wspólnego (np. wiosenne itp.)
itp. itp.... no nie wiem, może pomysł się spodoba???
Pozdrawiam serdecznie wszystkie Dziewczyny... :))

bacha edytował/a ten post dnia 20.08.14 o godzinie 14:53
19 sierpnia 2014, 18:23

kbas7 mam propozycję...

...już Basiu nie łapię - to teraz na tym forum Marioli też będzie głosowanie??? Widżę że u Was jeszcze sierpień a już są fotki do dyskusji na wrzesień - czy aby się nie powielają te dwa forum? Ja już zaginęlam - popraw mnie czy na 70bis głosować mam w soboty i niedziele?
31 sierpnia 2014, 22:55

kbas7 mam propozycję...

...chyba sie poprawię bo \'bacha\' masz rację tematycznie kilka zdjęć i opis historii (bo zdjęcia stają się ciekawsze). Ja tak zaczęlam w garnku układać ale później jakoś mi sie wydało że ogladano tylko pierwsz zdjecia z danej historii -obrazkowej. może masz racje jest nas teraz grupa pasjonatek to może jednak \'chwyci\' taki serial zdjeciowy z ciekawych miejsc. Ja mam już propozycję tylko czekam na listopad o ciekawych historiach rodzinnych,spacerach szlakiem starych cmentarzy i wspomnień minionych przodków - nie koniecznie rodzinny ale np. znajomych itp.itd. Bo mamy tyle do opowiedzenia że wystarczy tematów, bo każda z nas ma inne hobby i to ciekawi. Np. z wydrą73 dyskutujemy o drzewach bo tu przyroda inna. A nastepny temat to kultura aborygenów nie koniecznie z Australii może być też np. o Cyganach czy Indianach czy tak z naszej polskiej ląki o Łemkach czy Kaszubach - to tyle na dziś. Błedy należy poprawiać - ja się staram torobić. Poddaj ten temat jeszcze raz tylko na 70bis - Ciebie słuchamy! Bedize forum konkursowe Twoje a Marioli tematycznie dowolne ale w składankach kilku zdjęć ich opisie. Czy dobrze Cię \'pojełam\'?
3 września 2014, 05:59

bacha mam propozycję...

mniej więcej tak...
Na bis, to są tylko fotki do głosowań, czyli do naszej zabawy.
A tutaj tak proponuję, żeby nie robiła się przypadkowa mieszanina zdjęć,
ale tutaj decyduje Mariola, ja tylko tak nieśmiało to zaproponowałam... :))

bacha edytował/a ten post dnia 08.09.14 o godzinie 11:56
8 września 2014, 11:55