[28482935]

23 września 2014 roku uczeń klasy I a Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego wziął udział w I rzucie ligi lekkoatletycznej w ramach płockiej Licealiady. Cezary Brodowski startował w jednej konkurencji – biegu na 100 m i zajął I miejsce.

26 września na placu koronacyjnym przy Klasztorze odbył się XIII Biegi Sierpienicy. Nasi uczniowie wystartowali w czterech kategoriach: klas I – II dziewcząt i chłopców oraz klas III dziewcząt i chłopców. Największe sukcesy osiągnęli uczniowie klas I i II. Wśród dziewcząt I miejsce zajęła Patrycja Kopczyńska z kl. I f, II miejsce Justyna Baranowska z kl. I d. Pozostałe uczestniczki również spisały się rewelacyjnie:
Agnieszka Ziółkowska kl. I c – VIII m
Joanna Woźniakowska kl. I b – XII m
Weronika Goleniewska kl. I e – XVII m.

Wśród chłopców w tej kategorii wiekowej najlepszy okazał się Grzegorz Zachariasz z kl. II b, II miejsce zajął Łukasz Karczewski z kl. II b. Pozostałe lokaty przedstawiają się następująco:
Marcin Wojdat kl. I a – XXIII m.

Nasza najlepsza biegaczka z klas III – Martyna Wasińska z kl. III b – zajęła VII miejsce, pozostałe uczestniczki osiągnęły kolejne lokaty:
Katarzyna Bąk kl. III a – VIII m
Kinga Wiśniewska kl. III a – IX m
Katarzyna Stańczak kl. III a – X m.

Zawodnicy z klas III również spisali się dobrze. Najszybszy, Marcin Karczewski z kl. III d, uplasował się na III miejscu. Tuż za nim dobiegł Rafał Gruda z kl. III f (IV m). Klasyfikacja pozostałych zawodników przedstawia się następująco: