Taka nawierzchnia boiska za czasów Michała i MarcinaZewłakowa

uczniów tutejszej Szkoły im. Powstania Listopadowego w latach osiemdziesiątych jeszcze nie istniała (boisko było pokryte asfaltem). A poniżej taką wiadomość skopiowałem z internetu :
Marcin Żewłakow ponownie został bohaterem pucharowej konfrontacji APOEL-u Nikozja. Polski napastnik otworzył w 42. minucie wynik drugiego meczu
drugiej rundy eliminacji Ligi Mistrzów przeciwko EB/Streymur (Wyspy Owcze). Mistrzowie Cypru zwyciężyli na własnym boisku 3:0 i awansowali do kolejnej rundy.

Pochlebne recenzje za swój występ Marcin Żewłakow zebrał już w pierwszym meczu tych drużyn. Wówczas pojawił się na boisku w 65 minucie i niedługo potem (77') podwyższył wynik spotkania na 2:0 dla APOEL-u.

Tym razem wychowanek stołecznego Drukarza zagrał już od pierwszej minuty. Mistrzowie Cypru od samego początku narzucili gościom swój styl gry i bramki były tylko kwestią czasu. Jednak przed przerwą sztuki tej zdołał dokonać jedynie Marcin Żewłakow.