24.10.2015. Linia ZS7 Wiatraczna - Orla [Otwock]. Tym autobusem jechałem 27 minut z przystanku Wiatraczna na przystanek Świder.
dodane na fotoforum:
(brak komentarzy)
dodaj komentarz
kolejne >
archiwum
ulubieni
+ dodaj doulubionych
[?]