coś nowego

coś nowego

zakupiliśmy małą wędzarnię balkonową. Do tego jest paliwo żelowe i trociny.Mała ale fajna wędzarnia z wysokiej jakości stali nierdzewnej idealna do ryb , kurczaka i mięs oraz wielu innych potraw, ma dwa palniki.Wędzarnia wyposażona jest w termometr który pozwala na kontrolę temperatury podczas całego procesu wędzenia Na Wielkanoc uwędzimy pstrągi, a może trochę wcześniej żeby wypróbować...
Czy znacie takie urządzenie?

kolejne >

reni51

reni51

archiwum

ulubieni

+ dodaj do
ulubionych

[?]

babcia1

babcia1 wczoraj

Wędzarka stołowa? też mamy

magrum

magrum wczoraj

Ja nie znam, pierwszy raz o nim słyszę.

maria10

maria10 wczoraj

.... przyznaję, ze takie urządzenie widzę po raz pierwszy.... ciekawe czy nie będzie czuć tym paliwem.... dobrze zrobisz jak wcześniej przetestujecie sobie to urządzenie.... o widzę, że Krysia /babcia1/ ma takie urządzenie czy je już używała???? miłego wieczoru życzę:))))))

maria10

maria10 wczoraj

.... Reni - u mnie wszystko pięknie rosło bo cały czas były temperatury w granicach + 10 st. C to dopiero trzeci dzień mamy temp. ujemne.... dla roślinek są to temp. wiosenne więc sobie rosną, żeby się nie spóźnić z kwitnieniem.... na szczęście jeszcze nie wystawiły główek kwiatowych..... znalazłam już 1 hiacynta i 1 krokusa z kwiatami tuż przy powierzchni ziemi..... może ten śnieg i mróz trochę je powstrzyma .... :)))))

olga84

olga84 wczoraj

Ciekawe czy będzie praktyczne i wygodne?

babcia1

babcia1 wczoraj

ale w domu nie radzę albo na tarasie albo na balkonie czy jeśli jest taka możliwość to na podwórku ..no na powietrzu..bo jednak dym jest..

babcia1

babcia1 wczoraj

my nie mamy żelowego paliwa tylko kupiliśmy denaturat..

malg09

malg09 wczoraj

Reniu, Twoj maz niczym
Pomyslowy Dobromir
Powodzenia w eksperymentach ;)

reni1

reni1 wczoraj

ale to takie małe się wydaje?

dodaj komentarz

kolejne >

X

Serwis garnek.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies