KULTURA.RYBNIK

KULTURA.RYBNIK

Rybniczanie promują kulturę!!!
Bohaterem kampanii jest Sławomir Kubat – artysta alternatywny, fotografik, aktor, scenarzysta, reżyser, scenograf, happener. Jego wizerunek został uwieczniony podczas spektaklu pt. „Korespondenci” Teatru Mariana Bednarka.
Autorem zdjęcia wykorzystanego do stworzenia kreacji jest Sebastian Góra. Fotograf od dłuższego czasu zaangażowany jest w projekt „Kultura.rybnik.eu”. Liczne zdjęcia, stworzone przez niego podczas koncertów, spektakli czy festiwali promują różnorodne eventy odbywające się w Rybniku. Więcej o tych artystach można przeczytać w portalu Kultura.rybnik.eu.
Zapraszamy do współpracy. Więcej informacji o możliwościach promocji wydarzeń kulturalnych znajduje się w portalu Kultura.rybnik.eu w dziale „O projekcie”.

kolejne >

skavekq

skavekq

archiwum

ulubieni

+ dodaj do
ulubionych

[?]

(brak komentarzy)

dodaj komentarz

kolejne >

X

Serwis garnek.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies