Jesienne klimaty w moim Mieście.:))

Jesienne klimaty w moim Mieście.:))

Jedna z alejek w naszym Parku:))
Witam i pozdrawiam Wszystkich serdecznie.:))Ulubionym,oraz odwiedzającym Gościom,życzę miłego wieczoru,oraz spokojnej nocy, Jak również mile spędzonego nadchodzącego tygodnia.:))

John Mayall - Sensitive Kind

http://www.youtube.com/watch?v=JGvs0kvtZb8

kolejne >

tanna

tanna

archiwum

ulubieni

+ dodaj do
ulubionych

[?]

myszka2

myszka2 1 godz. temu

Witaj Aniu...przepiękny park w twoim mieście, alejka śliczna do spacerowania, bardzo urocze, cudne jesienne klimaty takie lubię....dziękuje za piękną nutkę....pozdrawiam Cię Aniu bardzo serdecznie, życzę miłego wieczoru oraz pogodnego, słonecznego tygodnia:)

qwitek

qwitek 1 godz. temu

Tylko dwa razy w ciągu roku park może wyglądać tak pięknie. Na wiosnę gdy po zimie wszystko co żywe budzi się ze snu ze śpiewem ptaków i teraz, kiedy jesień przy pomocy słońca potrafi wyczarować takie ciepłe kolory.
Spacer takimi alejkami to sama radość i okazja do odpoczynku i relaksu po całym tygodniu zapracowania. Myślę,że bardzo miło spędziłaś dzisiejszy dzień.
Miłego wieczoru życzę Ci Aniu po niedzielnych wrażeniach i dobrego snu, by z nową energią zacząć rozpoczynający się tydzień ;o)

jaworr

jaworr 1 godz. temu

Witam Cię Aniu, w niedzielny wieczór..... piękny, jesienny kadr ze spaceru niedzielnego wstawiłaś, pewnie spacer był udany po dywanie liściastym.....:))
Super muza..... życzę Aniu Tobie wzajemnie miłego wieczoru oraz przyjemnego nowego tygodnia....pozdrawiam serdecznie..:)

dothy2

dothy2 1 godz. temu

Jesień mamy cudną w tym roku....obu taka była dalej:)

świetna muza na dobranoc....więc słodkich snów życzę Tobie Aniu:)*

jaba55

jaba55 24 min. temu

ale Aniu to piękne zdjęcie nie z dziś, bo u mnie wogóle Słońca nie było , a temperatura jednocyfrowa..:)

dodaj komentarz

kolejne >