...

...

Jeżeli widzisz wokół siebie tylko zło, oznacza to, że twoje myśli i życiowa postawa rezonuje z takim postrzeganiem świata. Przez to pozostaniesz ślepy na piękno, jakie roztacza się wokół ciebie i być może nie zauważysz czystego serca przechodzącego obok, tracąc na zawsze możliwość zaznania prawdziwego szczęścia.
Jeżeli starasz się dostrzegać dobro nawet wtedy, gdy wokół świat tonie w podłości, gdy wyrzucasz zło ze swojego serca, gdy odnajdujesz w sobie dobro, otwierasz serce i duszę na każde najmniejsze nawet istnienie, zaczynasz rezonować z tym, co dobre. Stajesz się przepełniony szacunkiem do świata i jego wszystkich mieszkańców, zdobywasz wewnętrzną równowagą, a z czasem życiową mądrość.
I chociaż nie jest to łatwe, aby odciąć się od zła, które jest w nas i które nas otacza, musisz dokonać świadomego wyboru.
Bo każdy widzi to, na co otwiera oczy i serce.

~ Nela Nielsen

http://www.youtube.com/watch?v=Uu8Y3-1_lVw&list=PLn5dJONNorv4U6VFr6Y9WAcI49Wjbl_Hc&index=17

kolejne >

vitaawe

vitaawe

archiwum

ulubieni

+ dodaj do
ulubionych

[?]

vitaawe

vitaawe 4 dni temu

Piękne jest gdy ludzie świadomie przerabiają swoje życiowe lekcje, które otrzymują do odrobienia. Pięknie jest widzieć, że zajmują się sednem swojego życia i wpuszczają słońce do swojego istnienia. Gdy staniesz się świadomy siły słońca w swoim życiu, przybędzie ci sił i szybciej będziesz robił postępy.

♡ Mistrz Morya

ody55

ody55 4 dni temu

:))*

*****************************************
https://www.youtube.com/watch?v=Kmhk123hgxw

*****************************************

dodaj komentarz

kolejne >