2020-03-26

2020-03-26

,,Za każdym razem kiedy wysyłasz miłość do swojego serca, jest to notowane w podświadomości jako coś bardziej znanego. Nawet jedno „kocham cię” może przełamać lody, jeśli jesteś gotowy na uszanowanie siebie jak nigdy dotąd.
Kiedy „kocham cię” stanie się jednym z najpopularniejszych słów, które mówisz do siebie samego, albo wysyłasz je jako błogosławieństwa dla innych, twój podświadomy umysł zmienia swoją treść, uznając miłość jako znajome doświadczenie.
Z czasem, to co znajdowało się pod kategorią „obce” przenosi się teraz do kategorii „znajome”. Kiedy taka zmiana ma miejsce, podświadomy umysł daje twojemu ciału pozwolenie by rezonować z miłością, jako w pełni wcielone doświadczenie prawdy. Kiedy twój podświadomy umysł stanie się bardziej zaznajomiony z miłością, będziesz w stanie poczuć uznanie, bezpieczeństwo i ochronę, o której mogłeś dotychczas myśleć, że zawsze musiała zostać ci dana przez kogoś innego.
Za każdym razem kiedy kochasz to, co się pojawia, nie tylko uwalniasz komórkowe pozostałości z twojego ciała, ale uwalniasz również osądy z zawartości twojego podświadomego umysłu. Im więcej osądów zostaje uwolnionych w tym procesie, tym łatwiej twojemu sercu jest pozostawać otwarte.
Jedynie poprzez powtarzanie słowa „kocham cię”, stajesz się źródłem twojego własnego spełnienia, jednocześnie konsekwentnie zmieniając zawartość twojego podświadomego umysłu z cierpliwością i lekkością.
Ciesząc się miłością jako autentycznym i bardziej znajomym doświadczeniem, czując się teraz wystarczająco bezpiecznie by żyć bez strachu, jesteś w stanie obdarować miłością innych, jako ogromny dar transformacji. I czy zrobisz to poprzez komplementy, życzliwe uczynki, głębszy kontakt wzrokowy, albo nawet prostym uśmiechem, w stopniu w którym twoja niewinność czuje się jednocześnie kochana – możesz dzielić się swoją życzliwością z innymi.
Kiedy otwarcie twojego serca jest już uznane jako największy dar, jaki możesz ofiarować, pogłębiasz swoją podróż poprzez zapraszanie więcej miłości dla ewolucji planety. Z tej przestrzeni możesz dostrzec, że prawdziwe uleczenie jest chęcią do tego, aby traktować siebie i innych lepiej, niż kiedykolwiek zostałeś potraktowany w przeszłości.”

Matt Kahn

vitaawe

vitaawe 14 dni temu

Nikt nie powie ci, kim jesteś.

To jest twoje życie i twoja rozwijająca się ścieżka.

Nie musisz oddawać się tym, którzy są zbyt ślepi,
aby zobaczyć swoją prawdę.

- C. Campbell

jaa94

jaa94 14 dni temu

Piękna wiosna rozbudziła do życia otoczenie :)
pozdrawiam miło i serdecznie :)

marek45

marek45 14 dni temu

Pięknie wyglądają wiosenne gałązki :)

dodaj komentarz

kolejne >