[34800659]

Jeszcze nie tak dawno pisałem o hejcie tu na Garnku przytaczając kilka cytatów osób pałających nienawiścią do drugiego człowieka i az by się chciało podać nicki tych osób bo admin jakoś nie reaguje ale do czego zmierzam dziś te same osoby tak hejtujące są bardzo zbulwersowane ostatnimi wydarzeniami i takim hejtem ze doszło to takich tragicznych zdarzeń te same osoby jak ze pozbawione ludzkiej przyzwoitości.

dodane na fotoforum:

kolejne >

zbibike

zbibike

archiwum

ulubieni

+ dodaj do
ulubionych

[?]

eljot60

eljot60 2 dni temu

Drzewo, które przestaje czerpać soki z korzeni usycha ...
Naród, który zapomina co go łączy przestaje być wspólnotą - zanika ...

franek9

franek9 2 dni temu

Niestety..zgadzam się z Tobą Zbyszku,choć chciałbym,aby było inaczej

jaska15

jaska15 2 dni temu

Chcialoby sie bez hejtow, ale niestety sa i to bardzo przykre..

minimalistyczny temat zdjecia, lubie:-D

asiao

asiao 2 dni temu

Zbibike, trzymaj się ode mnie z daleka, żebym ja w końcu nie straciła cierpliwości i nie wygarnela ci całej prawdy jak na to zasługujesz.

pimpoli

pimpoli 2 dni temu

z samotnością mi się ten kadr kojarzy...

beaa68

beaa68 wczoraj

Bardzo ładna całość , zgadzam się z Tobą ,ale też żal mi takich ludzi muszą byc bardzo samotni ,a z tym idzie zawiść i podłość ,żyją życiem innych nie mają czasu na sen ,spacer.
Pozdrawiam Cie bardzo ciepło ..:))

daro55

daro55 wczoraj

Olu , czy warto takimi ludźmi sobie głowę zawracać ? Zobacz ile im jeszcze zostało , strach im do dupy zagląda przed czyśćcem.

zbibike

zbibike wczoraj

daro55 udostępniam ale do Oli pisz u Oli :)

daro55

daro55 wczoraj

Nie martw się, Ola też wie co piszę , a przy okazji , może powiesz co dała Ci ta fanatyczna formacja ? Dlaczego stoisz za nimi murem, na pewno nie chodzi o 500+, a może..........?

zbibike

zbibike wczoraj

widzę że Spowiadasz się Oli to coś nas łączy tylko ja księdzu.
co do pytania to odpowiem pytaniem
Pokaz mi choć jeden wpis w którym stoję murem za tą formacją ?

daro55

daro55 wczoraj

Jestem osobą wierzącą , ale przestałem spowiadać się księżą , którzy są jak widać i słychać ..... i którzy mają mi mówić ile mam włożyć do koperty na kolędzie. Nie zgadzam się z proboszczami , którzy chrzczą dzieci osobno, dzieląc je na rodziny , które mają chrzest małżeński i te które nie mają chrztu małżeńskiego . A poza tym Twoja PISowska formacja podzieliła kościół. Zgadzasz się na to , żeby pieniądze , nasze pieniądze ( 46 milionów ) szły do Torunia , na prywatę Rydzyka, bo ja nie.

zbibike

zbibike wczoraj

widać każdy z nas inaczej pojmuje wiarę i stosuje się do jej wartości
co do księży to też tylko ludzie i z wieloma zagadnieniami się nie zgadzam ale nie manifestuje tego na portalu fotograficznym nie obrażam innych przynajmniej staram się no i czekam na ten wpis który pokazuje że stoje murem?

dodaj komentarz

kolejne >