Fotografia sportowa ...

Foto z netu.
Na zdjęciu Serb Novak Djokovic, który po czterech godzinach i 29 minutach awansował do 1/8 finału French Open w Paryżu. Lider światowego rankingu tenisistów pokonał rozstawionego z numerem 30. Włocha Lorenzo Musettiego 7:5, 6:7 (6-8), 2:6, 6:3, 6:0. Spotkanie dobiegło końca o 3:07 i było najpóźniej zakończonym w historii turnieju.

W turnieju pań nasza Iga Świątek demoluje Rosjankę Potapową pokonując ją w dwóch szybkich setach do zera! Wielkie brawa!!!

eljot60 2024-06-02

Tak Marcinie, Novak Djokovic pomimo swoich lat nadal ma moc, kondycję, wspaniałe umiejętności, więc nadal wygrywa. Jest niesamowity!

blackat

blackat 2024-06-02

SUPER GOŚĆ - Sportowiec bardzo go lubię !!!
Dzień Dobry w czerwcowy czas piękna ... Radosnej i Udanej Niedzieli życzę i bardzo dziękuję za odwiedziny z miłym wpisem ...:🌸❤️🌸

fantazi

fantazi 2024-06-02

Super uchwycone :)
Pozdrawiam serdecznie i w nowym tygodniu wszelkiej pomyślności życzę :)

eljot60

Niestety z turnieju odpadł Hurkacz, który przegrał z Dymitrowem (Bułgaria). Nie był to dobry mecz Huberta Hurkacza.

tuhal55

tuhal55 2024-06-02

No Iga była tylko o 19 min gorsza od Djokovica-pokonała rosjankę w 39 min,-brawo Iga!

eljot60 2024-06-03

Broniący tytułu Serb Novak Djokovic wygrał z argentyńskim tenisistą Francisco Cerundolo 6:1, 5:7, 3:6, 7:5, 6:3 i awansował do ćwierćfinału wielkoszlemowego turnieju French Open w Paryżu. Mecz trwał cztery godziny i 39 minut.

eljot60 2024-06-04

Niestety, Novak Djoković nie obroni tytułu w French Open! Serb w meczu czwartej rundy doznał kontuzji, a we wtorek przeszedł badania, po których okazało się, że uraz nie pozwoli mu na dalsze uczestnictwo w turnieju.
Dobra wiadomość dla polskich kibiców: Iga Świątek po kolejnym pewnym zwycięstwie zagra w półfinale turnieju. Gra rewelacyjnie, oby tak dalej :)

blackat

blackat 2024-06-04

Witam ,,, pięknie zapisane foto ... miłego popołudnia życzę ... ❤️🇵🇱❤️ Szkoda że TAK ...? Piękny mecz z Argentyńczykiem rozegrał ❤️