foto-dziewczyny 70 - Dyskusje

« Dyskusje

zawartośc tego fotoforum

wydra73 zawartośc tego fotoforum

Przepraszam,że trochę pomarudzę.Nie lepiej byłoby uściślić tematykę zdjęć tu umieszczanych? Bo robi się zbieranina wszystkiego.Np ustalić konkretny temat na jakiś czas i zmieniać.Albo :zdjęcie (lub kilka,nie dużo) z opisem sytuacji związanej z ta fotką .Bez komentarza nie umieszczać.Albo coś innego co nadałoby fotoforum charakter.
17 maja 2014, 17:34

kbas7 zawartośc tego fotoforum

... popieram, pomysł właściwy tylko jak to zrobić - tematycznie to będzie nudno z czasem np. same okazy z grzybobrania czy ptaszki na galązkach. Musimy to sobie jakoś obmyśleć (nowe słowo wg. zaleceń założycielki czyli madu02. Duskusja otwarta - na początek proponuję tema \'duchy w foto\'. Czsem się tak dzieje że wychodzi to \'coś, czego nie widzimy w obiektywie. Czekamy na inne propozycje - duskusja otwarta. Ciekawostka mamy już \'dziewczynę 70+\' płci odmiennej - widać jakiś Nas - wielbiciel!
17 maja 2014, 23:46

madu02 zawartośc tego fotoforum

może 3, bo niektóre z nas robią dużo zdjęć, może ktoś jeszcze ufunduje /a raczej wymyśli/ nagrodę na foto roku, proponuję wybór w sylwestra...bawmy się dobrze \"do póki życie trwa\"
19 maja 2014, 15:44

bacha zawartośc tego fotoforum

super pomysł z tym sylwestrem Mariolu!!! :))
19 maja 2014, 15:47

madu02 zawartośc tego fotoforum

Basia ale mnie zaszczyt spotkał, że uważasz moje foto za ciekawe, ale musisz mnie nauczyć jak i gdzie mam głosować, na swoje nie będę głosować, bo \"samochwała w kącie stała\", ale chcę tym pomyśle uczestniczyć, jak zaproponować czyjeś zdjęcie?
19 maja 2014, 21:13

madu02 zawartośc tego fotoforum

Basiu gdzie ten mężczyzna \"gdzie te chłopy, gdzie\"? A swoją drogą ,jak to prawda to szacun dla niego...
19 maja 2014, 21:17

basia2 zawartośc tego fotoforum

A ja sobie pozwolilam dzisiaj wejsc na to forum nie z nowa fotka,,ale jest ta fotka dla mnie bardzo cenna,poniewaz bedac w Krakowie poznalam bardzo mila osobe Irago 5,,choc mieszkamy tak daleko od siebie,,nie umawiajac sie jednak spotkalysmy sie tak po prost na zakupach w Realu poznajac sie ze zdjec,gdy bylam niedawno w Krakowie,w moim rodzinnym miescie od ktorego oddalona jestem kilometrow wiele.....

19 maja 2014, 23:21

madu02 zawartośc tego fotoforum

Basiu 2, Irago5 opowiedziała mi o ty spotkaniu w Realu...
20 maja 2014, 18:48