Ptaki - Dyskusje

« Dyskusje

Najsympatyczniejszy ptak i dlaczego ??

darekel Najsympatyczniejszy ptak i dlaczego ??

Dla mnie jaskółki ,najbardziej lubię je obserwować
11 lipca 2011, 12:17

andban Najsympatyczniejszy ptak i dlaczego ??

pustułka - piękny choć pospolity , niewielki drapieżnik - zawsze dziwi mnie jak one wypatrują te gryzonie w trawie :-)
11 lipca 2011, 20:16

puszek Najsympatyczniejszy ptak i dlaczego ??

sowy...bo puchate i spokojne. Jaskółki, bo śmigają jak czarne błyskawice . Wróble - bo nasze, swojskie i sprytne
13 lipca 2011, 08:39

darwena Najsympatyczniejszy ptak i dlaczego ??

Boćki - bo nasze i kochane :) nie wyobrażam sobie bez nich polskiego krajobrazu :) PS: no i dzieci przynoszą ;D
15 lipca 2011, 10:39

Konto usunięte Najsympatyczniejszy ptak i dlaczego ??

Wszystkie ptaki są sympatyczne,oprócz sroki-nienawidzę tego ptaka,według mnie to szkodnik.
19 lipca 2011, 07:22

ptaszak Najsympatyczniejszy ptak i dlaczego ??

Lubię wszystkie! Nie wiem które najsympatyczniejsze. Mają różne temperamenty i swoje tajemnice. Obserwuję zachowania wróbli i mazurków - one zawsze mnie zaskakują! Zachowują się jak urwisy na podwórku! Są sympatyczne !!!
25 lipca 2011, 22:28

dobrunia Najsympatyczniejszy ptak i dlaczego ??

W moim ogrodzie jest mnóstwo ptaków. Kiedy na nie patrzę robi się tak jakoś przyjemnie na sercu. Sympatyczne bardzo są wróble, małe hałaśliwe łobuziaki, których na wiosnę i latem mam całe stada ... jaskółki też fajne, lubię patrzeć, kiedy młode już wylecą z gniazda, na starania rodziców by nakarmić małe głodomorki ... taki sympatyczny obrazek :)

dobrunia edytował/a ten post dnia 05.08.11 o godzinie 08:30
5 sierpnia 2011, 08:28

przery Najsympatyczniejszy ptak i dlaczego ??

Zdecydowanie kruk.

Chaos lubi kruki. Odpowiadają mu ich impulsywne ruchy i skrzeki, oraz fakt ,że srają wszędzie i na wszystko.


Kruki mają wokół siebie taką tajemniczą opokę, mistycyzm, a poza tym są niesamowicie mądre, BARDZO mądre.
3 września 2011, 22:12

bachaa Najsympatyczniejszy ptak i dlaczego ??

sikoreczki ;) małe, zwinne, urocze, przyjacielskie i pięknie śpiewają :p
13 października 2011, 10:55

zby60 Najsympatyczniejszy ptak i dlaczego ??

czajki, kojarzy mi się z dzieciństwem, jak szedłem na spacer do lasu przez pola zrywała się do lotu, teraz niestety po czajkach zostały tylko wspomnienia a w miejscu, gdzie kiedyś można było je zobaczyć będzie budowana droga, chcieliśmy więcej dróg a mamy mniej ptaków
27 stycznia 2012, 17:51

canana Najsympatyczniejszy ptak i dlaczego ??

Mewy....kiedyś Graham MASTERTON napisał ,że mewy to dusze innych ludzi.Może coś w tym jest.
18 lipca 2012, 12:35

Konto usunięte Najsympatyczniejszy ptak i dlaczego ??

Dla mnie bardziej rodzinnie się podoba... a mianowicie lubię lub ulubionymi prze ze mnie są ptaki z rodziny ziarnojadów... Takie małe niby wszystkie takie same dla niektórych,ale zawsze lubiłem je podglądać i przebywać w ich towarzystwie.
Kocham wszystkie małe anioły(bo nimi są)...Ptaki my life...

Każdy utożsamia się z jakimś ptakiem...charakterem i usposobieniem.
Do każdej osoby... należy zinterpretować to jak się samemu czuje.harysly edytował/a ten post dnia 22.10.13 o godzinie 23:28
22 października 2013, 23:21

Konto usunięte Najsympatyczniejszy ptak i dlaczego ??

Chciałabym wymienić jakiegoś ptaszka,mojego ulubionego,ale to strasznie trudny wybór. Zawsze lubiłam obserwować ptaki,a od kilku lat można je podglądać w necie i to jest wspaniała sprawa.Nawet kawki wydają się sympatyczne,gdy widzimy jak budują gniazdo. Uwielbiam wszystkie: od sikoreczek przez szpaki,kosy ,sowy po bociany,żurawie... ach,długo by wymieniać.
Chętnie założyłabym forum z kimś,kto lubi ptaszki,przyrodę,ma jakieś pasje...
Pozdrawiam ptaszkolubów :)
4 czerwca 2014, 22:02

binaliv Najsympatyczniejszy ptak i dlaczego ??

Hello, I\\\\\\\\\\\\\\\'m Bina, a nice and lovely young girl I came across your page and really picked interest in you .i like to be your friend and i will like to know more about you .please write me directly to my email address(binababiker29@live.com) so i can send you my photos and also introduce myself properly to you

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Witam, jestem Bina, miła i urocza młoda dziewczyna, natknąłem się na stronie i naprawdę wziął interes w ciebie. Chciałbym być twoim przyjacielem, a ja chciałbym wiedzieć więcej o Tobie. Napisz do mnie bezpośrednio na mój adres e-mail (binababiker29@live.com) więc mogę wysłać moje zdjęcia, a także przedstawić się właściwie do Ciebie
16 lipca 2014, 13:29

Podobne dyskusje