Ptaki - Dyskusje

« Dyskusje

POLECAM WSZYSTKIM! Wciąga bez reszty :)

darwena POLECAM WSZYSTKIM! Wciąga bez reszty :)

20 kwietnia 2012, 09:15

chiara POLECAM WSZYSTKIM! Wciąga bez reszty :)

nie_będę_zakładać_nowego_tematu_gdyż_również_chciałam_coś_Wam-miłośnikom_ptaków-polecić._Chodzi_mi_o_genialną_książkę_Pana_Andrzeja_Kruszewicza_"Moi_skrzydlaci_pacjenci"-nie_mogę_się_oderwać!!!_jest_genialna:)))Gorąco_polecam.:)
Drugą_pozycją-tego_ samego_Autora-jest_książka_"Ptaki_Polski"-wydanie_2-tomowe._naprawdę_kompetentna_książka_a_wiedza_w_niej_zawarta_ podana_jest_w_sposób_bardzo_przystępny-tak_jak_to_tylko_Pan_Kruszewicz_umie_robić-wielkie_brawa_dla_Autora!
chiara edytował/a ten post dnia 03.01.13 o godzinie 14:03
29 grudnia 2012, 12:43

binaliv POLECAM WSZYSTKIM! Wciąga bez reszty :)

Hello, I\\\\\\\\\\\\\\\'m Bina, a nice and lovely young girl I came across your page and really picked interest in you .i like to be your friend and i will like to know more about you .please write me directly to my email address(binababiker29@live.com) so i can send you my photos and also introduce myself properly to you

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Witam, jestem Bina, miła i urocza młoda dziewczyna, natknąłem się na stronie i naprawdę wziął interes w ciebie. Chciałbym być twoim przyjacielem, a ja chciałbym wiedzieć więcej o Tobie. Napisz do mnie bezpośrednio na mój adres e-mail (binababiker29@live.com) więc mogę wysłać moje zdjęcia, a także przedstawić się właściwie do Ciebie
16 lipca 2014, 13:32

Podobne dyskusje