Protram 205WrAs #2719 linia 11: kierunek Oporów przez ul.Świdnicką - Podwale - pl. Orląt Lwowskich - marsz.J.Piłsudskiego - pl. Legionów i ul. Grabiszyńską
dodane na fotoforum:
(brak komentarzy)
dodaj komentarz
kolejne >
archiwum
ulubieni
+ dodaj doulubionych
[?]