Piwo - lubię, chamstwa - nie.

Piwo - lubię, chamstwa - nie.

kolejne >

brunerh

brunerh

archiwum

ulubieni

+ dodaj do
ulubionych

[?]

brunerh

brunerh 2012-12-21

No i jednego chama na garnku mniej.

kufle

kufle 2012-12-22

W obronie kolegi powiem otwartym tekstem.......byłeś, jesteś i zawsze będziesz wredną, niemiecką świnią !!! Twój hitlerowski avatar o tym najlepiej świadczy. Przypominasz mi najgorszych oberkapo w nazistowskich obozach zagłady. A teraz skopiuj ten tekst mendo szwabska i wyślij ze skargą na garnek@garnek.pl W końcu tylko to potrafisz dobrze robić :)))

brunerh

brunerh 2012-12-24

Jeszcze chwila i twój klon zostanie również usunięty na zawsze. Mimo chamstwa - jakim ziejesz wobec mnie, zdrowych i wesołych świąt oraz wzorem wigilijnym - ludzkiego języka na co dzień.

piwolub

piwolub 2012-12-25

Pozdrowienia dla Oberkapo.........

smaki13

smaki13 2012-12-26

No i kto tu jest chamem brunerh?
Konfident i podpierdalacz jesteś.
Tyś się już taki urodził.
Dziwaczny, wredny i zakłamany.
Faszysta i pis-matoł.
Intelektualista z Bożej łaski.
Piwolubie kopnij wrednusa w dupę i olej.

brunerh

brunerh 2012-12-30

Pytanie retoryczne, a odpowiedź oczywista. Miarą chamstwa jest język, jakim się posługujemy i forma, jakiej używamy zwracając się do innych. Rozwieję Twoje wątpliwości: na cztery osoby, które zamieściły tu swoje wypowiedzi, aż 75% to zwykłe, pospolite przypadki pozbawione kultury osobistej. Dlaczego? przeczytaj uważnie, być może sam będziesz w stanie udzielić sobie poprawnej odpowiedzi.
Dużo zdrowia i szczęścia w nowym roku.

binaliv

binaliv 2014-07-12

Hello, I\'m Bina, a nice and lovely young girl I came across your page and really picked interest in you .i like to be your friend and i will like to know more about you .please write me directly to my email address(binababiker29@live.com) so i can send you my photos and also introduce myself properly to you

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Witam, jestem Bina, miła i urocza młoda dziewczyna, natknąłem się na stronie i naprawdę wziął interes w ciebie. Chciałbym być twoim przyjacielem, a ja chciałbym wiedzieć więcej o Tobie. Napisz do mnie bezpośrednio na mój adres e-mail (binababiker29@live.com) więc mogę wysłać moje zdjęcia, a także przedstawić się właściwie do Ciebie

dodaj komentarz