Normandia- Pomnik na plaży Utah

Normandia- Pomnik na plaży Utah

Jak wyglądają Wyprawy?

Szczegóły tutaj:
https://www.facebook.com/WyprawySladami2WojnySwiatowej/?epa=SEARCH_BOX

- Zawierają unikatowe programy, których nie znajdziesz w przewodnikach, ani podczas zwykłych wycieczek.

- Na trasie są dziesiątki lokalizacji i setki obiektów. Odwiedzisz pola bitewne, które znasz z książek i filmów, niesamowite muzea, fortyfikacje i miejsca pamięci. Poznasz historię kampanii i bitew z uwzględnieniem działań armii, dywizji, małych oddziałów i bohaterów.
Usłyszysz o taktyce i uzbrojeniu. Dowiesz się, co było mitem, a co faktem. Wszystko to ze zdjęciami archiwalnymi i mapami, czyli w unikalnym stylu "Wypraw".

- Każdy dzień to inna historia z zachowaną chronologią. Bojowy szlak trwa od rana przez 9-11 godzin.

- Wyjątkowa atmosfera, to znak firmowy "Wypraw". Będziesz częścią grupy osób z różnych zakątków kraju, z różnych branż, a które połączyła pasja do historii i podróży.

- "Wyprawy" to jedyny tego typu projekt w tej części Europy. Powstał z wielkiej fascynacji organizatora- Łukasza,do historii, analiz źródeł, kontaktów z historykami, pisarzami, kolekcjonerami i właścicielami muzeów. Doświadczenie zdobył podczas prawie 250 dni na 34 wielkich wyprawach, na których przejechał pod 120 tys kilometrów.

Serdecznie zaprasza,

Łukasz Włodarczyk, Battlefield Tours
e-mail:wyprawysladami2ws@gmail.com

dodane na fotoforum:

reni51

reni51 2019-10-30

Niesamowite są te wyprawy dla miłośników historii.

maria10

maria10 2019-10-30

.... ładnie opisałaś wyprawę swojego Męża śladami II wojny światowej.... dla pasjonatów historii wspaniała wyprawa.... pozdrawiam i miłego wieczoru życzę:)))))

dodaj komentarz

kolejne >