To co kochasz... i komu to przeszkadzało?

To co kochasz... i komu to przeszkadzało?

Czas już chyba ze sceny zejść?...
Z głębokiego archiwum;
https://www.youtube.com/watch?v=saZwHxROOCY

P.S... Trochę czasu poświęciłem ostatnio (pierwszy raz!) nad tym co się dzieje, pisze, lajkuje w poszczególnych "galeriach". Ekipa wzorcowa! Zaglądanie zakończyłem na 13 kontach... w tym kilkudniowych! Dalej babrać się w tym szambie sił już nie miałem.
Rozumiem inne poglądy polityczne, nie zrozumiem nigdy innych, napastliwych, hejtujących komentarzy.
To nie jest mój Garnek!
Na dziś mam tego wszystkiego powyżej uszu... Na ponad 4300 zdjęć kilka (no może kilkanaście) o treści politycznej udostępniłem tu, fakt. Jednak jedynie w odpowiedzi na...
P.S 2...
Najgorsi są "cichociemni", którzy w swoich galeriach zajmują się jedynie fotografią! Bo to przecież portal fotograficzny... U swoich ulubionych hulaj dusza jednak! (panama np.)
Janku (eljot 60) po nici u Ciebie do wszystkiego doszedłem, myślałem, że po prostu inne poglądy masz i tyle. Nie sądziłem w swojej naiwności, że w takiej grupie uczestniczysz, ba... wręcz przodujesz!

W jakimś sensie żałuję tego kroku, lepiej byłoby żyć w głębokiej, czy nawet płytkiej nieświadomości o tym co tu się dzieje tak naprawdę.

Galerii nie zamykam, kiedyś tu wrócę...
https://www.youtube.com/watch?v=7csU7tLYm5s

pimpoli

pimpoli 9 dni temu

Smutno mi ...

jaska15

jaska15 8 dni temu

I mnie smutno, wiec wracaj.
Mam nadzieje ze te osoby zauwaza, jaki blad popelniaja.
Pozdrawiam:-D

eljot60

eljot60 8 dni temu

Poglądów nie zmieniam, więc dziś mam takie same jak miałem 20, czy 10 lat wcześniej. Wiem kto służył polskiemu społeczeństwu a kto dla politycznej kariery służył i nadal służy niemieckim interesom. Wiem kto jest wiarygodny, a kto manipuluje, oszukuje, nie dotrzymuje wyborczych obietnic. Wiem kto działał dla rozwoju i bezpieczeństw a Polski i Polaków, a kto naraża nasz kraj na zastój przez zatrzymanie rozwojowych inwestycji i problemy z nielegalną migracją poprzez zgodę na ich relokację w naszym kraju.
Wiem także jak duży błąd popełnili wyborcy w ostatnich wyborach, bo obserwuję niszczenie Polski, które rozpoczął rząd Tuska, jego antyministrowie. Obawiam się, że za ów błąd zapłacimy utratą suwerenności państwowej. Polska być może będzie na mapie, ale będzie obszarem zamieszkały prze z Polaków a zarządzanym przez Brukselę/Berlin. Właściwie to już takim się staje.

jaska15

jaska15 8 dni temu

Janku takie same "kocopoły" piszesz jak p. Kaczynski ciagle opowiada:-DD

eljot60

eljot60 8 dni temu

To cieszę się, bo dla mnie to słowa uznania, ponieważ Pan Jarosław Kaczyński to polityk, którego bardzo szanuję.

asiao

asiao 8 dni temu

Edge, daj spokój, wracaj... To jest 3-5 osób, co robi dużo hałasu na lewych kontach, sami się pogrążają poziomem tej propagandy. Masz tu prawdziwych przyjaciół, wracaj!

daro50

daro50 8 dni temu

Witam :) Noooooo , powiem szczerze , że po -jaska15- się tego nie spodziewałem :) w pozytywnym słowa znaczeniu , dodam :)
Ale taka jest prawda ,o całym Elciku , do którego przez lata nie docierają żadne argumenty . Nie będę się na jego , jak i na temat - panama- więcej wypowiadał , bo nie chcę używać wulgaryzmów.
Widzę , że lata mijają , a wiele tu osób dalej tkwi w zakłamaniu , nie wiedzy , a może jest inaczej , tylko udają niektórzy , że nic nie widzą , bo jest im tak wygodnie.... ?
Na koniec powiem krótko - temat rzeka......

stylistkamody

stylistkamody 6 dni temu

Może zweryfikuj swoje stanowisko , pozostań i rozwijaj swoje pasje fotograficzne .....
Politykę (polityczne tematy) pozostaw wybitnym znawcom .....takim np.jak "D".
Portal GO potrzebuje - "dla rozrywki" ;-)
Pozdrawiam :):)

panama

panama 6 dni temu

I nie zajmuj się innymi blogerami, staraj się bardziej warsztat poprawić.
Bądź taki bardziej (jasnogłośny) i nie używaj nicków by pomawiać innych to bardzo źle świadczy o człowieku. A tym samym stajesz się taki sam jak ci o których piszesz :)

asiao

asiao 6 dni temu

edge nie musi poprawiać warsztatu, bo ma bardzo dobre zdjęcia. I nigdy nie stanie się taki jak "ci o których pisze"! Na to trzeba być z gruntu fałszywym i zarażonym nienawiścią. Uprawianie hejtu to rodzaj zboczenia umysłowego. Znalazł się moralista...

daro50

daro50 6 dni temu

Brawo Olu , nic dodać , nic ująć, choć dodać zawsze jeszcze co można:)))))

toksyczny

toksyczny 6 dni temu

Asiao podziwiam,że tak doskonale opisałaś dara oraz siebie:)

pixels

pixels 6 dni temu

Zrobiła to nie pierwszy raz, widać że nawalona.

smutnaprawda

smutnaprawda 6 dni temu

"D" i "A , "A" i "D" = Kółeczko Wzajemnej Adoracji ;);)
Nie wiadomo czy bardziej śmieszne czy bardziej żałosne ;);(

tersa1

tersa1 4 dni temu

Trole w internecie będą zawsze... nie te to inne. Ale jest grono osób dla których wart tu być. Zrób sobie przerwę i wracaj.

asiao

asiao 3 dni temu

Widzę, że trafiłam w sedno, bo się odezwali ci co się poczuwają. Konta bez twarzy, z trzema przypadkowymi fotkami fotkami na krzyż, za to z zapasem bzdur i jadu.

woparachabsurdu

woparachabsurdu 3 dni temu

-...ja chyba też zrezygnuję z tego portalu! Dużo czytam na tematy fotograficzne,staram się robić dobre zdjęcia ale odbijam się od ściany.
Nikt nie ogląda nie mówiąc o jakichś wskazówkach:)-...wszystko tutaj jest nie szczere na zasadzie ja tobie a ty mi.

kazia53

kazia53 3 dni temu

Edi, wracaj... rób swoje...! nie przekonasz ludzi karmionych kłamstwem i nienawiścią wiele lat :-( Błąd łatwiej dostrzec niż prawdę, bo błąd leży na wierzchu, a prawda w głębi!

dodaj komentarz

kolejne >