keisidz 2024-05-30

Czyżby wynalazła lekarstwo na raka? Wtedy przed nią zdejmę kapelusz. Teraz tylko pogratuluję

eljot60

eljot60 2024-05-30

Oglądałem. To co się działo w 2 secie i w pierwszej części 3 seta to był dramat dla Igi Świątek, która była kłębkiem nerwów, bo Japonka panowała, wszystko jej wychodziło. Dobrze, że nasza Mistrzyni walczyła do końca, bo w ostatnich gemach Osaka zaczęła psuć piłki, które powinna skończyć. Brawa dla Igi Świątek za walkę do końca i ostateczne zwycięstwo. W następnych meczach powinno być łatwiej.

asiao 2024-05-30

Nie oglądam, bo za dużo jest tych meczów, trzeba by to stale śledzić, ale jak Polka wygrywa, to zawsze bardzo cieszę się i gratuluję :)

olga22

olga22 2024-05-31

wygrała/ gratulacje!

eljot60

eljot60 2024-05-31

Dziś, w dniu swoich 23. urodzin Iga Świątek pewnie pokonała Czeszkę Marię Bouzkovą 6:4, 6:2 i jest już w czwartej rundzie turnieju na kortach Rolanda Garrosa.